تبلیغات
لبیک یا خامنه ای - هر حركت اختلافی در میان مسلمانان بطور قطع، بازی در زمین دشمن است

صفحه اصلی

ایمیل مدیریت ارتباط با ما فید خوان رهبری پشتیبانی

 
منوی اصلی


 تاریخ امروز :
 


موضوعات

بیانات رهبر (43)
اخبار سیاسی ناب (22)
ولایت فقیه (3)
خاطرات رهبر (37)
تصاویر مقام معظم رهبری (3)
اخبار مربوط به رهبر (21)
نامه ها وصدور حکم به مسؤلین (2)
حجاب وعفاف (4)
پاسخ به شبهات (2)
شعر (2)
شناخت رهبری (7)
فیلمهای کوتاه و کم حجم مربوط به رهبر (2)


آرشیو مطالب
 • اسفند 1394

 • خرداد 1393

 • بهمن 1392

 • اردیبهشت 1392

 • فروردین 1392

 • اسفند 1391

 • بهمن 1391

 • اردیبهشت 1391

 • فروردین 1391

 • اسفند 1390

 • بهمن 1390

 • همه آرشیوها

 • صفحات جانبی
 • حضور رهبر انقلاب در منزل شهید رضایی نژاد(فیلم این دیدار)


 • نظر سنجی
  لطفاً برای نزدیک شدن ظهور امام زمان(عج) هر چقدر که می توانید صلوات بفرستید.  امکانات

  هر حركت اختلافی در میان مسلمانان بطور قطع، بازی در زمین دشمن است

  نویسنده : سرباز پیرو ولایت

  موضوع : اخبار سیاسی ناب بیانات رهبر اخبار مربوط به رهبر

  نظرات ()


  رهبر انقلاب در جمع مسئولان نظام و میهمانان كنفرانس اسلامی:
  اصلی ترین سیاست استكبار در مقابله با بیداری اسلامی، به جان هم انداختن مسلمانان در كشورهای اسلامی است/هر حركت اختلافی در میان مسلمانان بطور قطع، بازی در زمین دشمن است (۱۳۹۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۰۵)
  در خجسته سالروز میلاد سراسر نور پیامبر رحمت، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و فرزند گرامی ایشان، حضرت امام صادق (ع)، جمعی از مسئولان نظام، میهمانان خارجی شركت كننده در بیست و ششمین كنفرانس وحدت اسلامی، سفرای كشورهای اسلامی و قشرهای مختلف مردم امروز(سه شنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار كردند.
  رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار ضمن تبریك هفدهم ربیع الاول سالروز میلاد پیامبر اعظم اسلام (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع)، اتحاد اسلامی را یك شعار مقدس و  وحدت میان امت اسلامی را مهمترین پیام رسالت نبی مكرم اسلام (ص) دانستند و با اشاره به حركت بیداری اسلامی در دنیای اسلام بویژه در شمال افریقا، آن را بخشی از تحقق وعده الهی دانستند و تأكید كردند: امروز اصلی ترین سیاست دنیای استكبار برای مقابله با بیداری اسلامی، ایجاد اختلاف و به جان هم انداختن مسلمانان در كشورهای اسلامی است ، بنابراین وظیفه خطیر نخبگان دینی، سیاسی و دانشگاهی جهان اسلام تشریح طراحی دشمن برای امت اسلامی و تلاش جدی برای تحقق شعار اتحاد اسلامی است.

  حضرت آیت الله خامنه ای، ‌ماه ربیع الاول را بواسطه میلاد پیامبر اسلام (ص) و امام صادق (ع)، بهار زندگی و حیات خواندند و خاطرنشان كردند: گرامی داشتن این میلاد بزرگ، فقط به جشن و شادی صرف نیست بلكه دنیای اسلام باید رابطه معنوی، قلبی و عاطفی خود را با نبی مكرم (ص) روز به روز تقویت كند.
  ایشان یكی دیگر از ضروریات گرامیداشت هفدهم ربیع الاول را تبعیت امت اسلامی از دستورات پیامبر اسلام (ص) دانستند و افزودند: مسلمانان باید دستورات آن بزرگوار را در زندگی خود پیاده و در مسیر دستورات ایشان برای تربیت فردی و اجتماعی و رفتار سیاسی در جامعه، حركت كنند.
  رهبر انقلاب اسلامی شرایط دنیای اسلام را برای پیروی عملی از دستورات حضرت خاتم النبیین (ص) را بواسطه آغاز حركت بیداری اسلامی، مهیا و آماده خواندند و تأكید كردند: بعد از دهها سال فشار و سلطه غربیها بر دنیای اسلامی، اینك مسلمانان احساس می كنند كه اسلام، زمینه ساز تحقق عزت، سربلندی و استقلال آنها است و همه آرزوهای امت اسلامی، ‌می تواند به بركت اسلام برآورده شوند.
  حضرت آیت الله خامنه ای، شكل گرفتن احساس تواناییِ ایستادگی در مقابل استثمار و استكبار دولتهای غربی، در میان مسلمانان، و وادار كردن غربیها به عقب نشینی را از بركات بیداری اسلامی برشمردند و افزودند: بیداری اسلامی كه سی و چهار سال قبل در ایران آغاز شد و اكنون در دنیای اسلام در حال گسترش است، از نشانه های تحقق وعده الهی و حركت به سمت پیروزی است.
  ایشان خاطرنشان كردند: دنیای استكبار از همان ابتدای حركت بیداری اسلامی تلاش كرده است تا در مقابل آن مشكل و سد ایجاد كند اما اگر مسلمانان به خداوند متعال توكل كنند و عزم جدی برای حركت رو به جلو داشته باشند، سد دشمنان، قطعاً مانع حركت دنیای اسلام نخواهد شد و آنان گام به گام به پیروزیهای بیشتری خواهند رسید.
  رهبر انقلاب اسلامی، ایجاد اختلاف و مشغول كردن مسلمانان به یكدیگر را اصلی ترین تلاش دشمنان برای مقابله با بیداری اسلامی دانستند و افزودند: در زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران نیز از همان ابتدا سیاست ایجاد اختلاف دنبال شد اما جمهوری اسلامی با قاطعیت در مقابل این توطئه ایستاد و پرچم اتحاد اسلامی را برافراشت.
  حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان كردند: امام خمینی (ره) در طول حیات خود بارها تأكید كردند كه ما معتقد به برادری اسلامی هستیم و این مسیر، بعد از ایشان نیز تا به امروز، ادامه داشته است.
  ایشان تأكید كردند: تنها راه مقابله با توطئه ایجاد اختلاف، احساس اتحاد میان مسلمانان و همچنین در میان گروهها، مذاهب و جناحهای مختلف داخل هریك از كشورهای اسلامی است.
  رهبر انقلاب اسلامی نتیجه اختلاف میان مسلمانان را به حاشیه رفتن  مسئله فلسطین و لزوم ایستادگی در مقابل زیاده خواهی امریكا و غرب دانستند و افزودند: حركت جدیدی كه امروز غربیها در افریقا برای تسلط بر ملتهای آفریقایی آغاز كرده اند، نتیجه اختلافات و مشغول بودن مسلمانان به یكدیگر است.
  حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به نمونه هایی از نتایج ایجاد اختلاف در میان مسلمانان از جمله فجایع پاكستان، جنگ و كشتار در سوریه، بایكوت شدن صدای مردم در بحرین، و در مقابل هم قرار گرفتن مردم در مصر، تأكید كردند: هر حركت اختلافی در میان ملتهای مسلمان و یا در داخل هر كشور اسلامی، بطور قطع و یقین ، بازی كردن در زمینی است كه دشمن طراحی كرده است.
  ایشان نخبگان دینی، سیاسی، دانشگاهی و حوزوی كشورهای اسلامی را به جدی گرفتن موضوع وحدت فراخواندند و افزودند: نخبگان ا مت اسلامی باید ضمن تشریح طراحی خطرناك دشمن برای ایجاد اختلاف، خود نیز از هرگونه اختلاف و یا تحریك احساسات سطحی و عامیانه پرهیز كنند، زیرا برافروختن آتش اختلافها، سرنوشت ملتها را سیاه می كند.
  رهبر انقلاب اسلامی، شعار «اتحاد اسلامی» را یك شعار مقدس خواندند و تأكید كردند: اگر امروز پیامبر اسلام (ص) در میان ما بودند، همه مسلمانان را به اتحاد و پرهیز از اختلافات دعوت می كردند.
  در ابتدای این دیدار آقای احمدی نژاد رئیس جمهور در سخنانی ضمن تبریك سالروز میلاد نبی مكرم اسلام (ص) و حضرت امام صادق (ع)، پیامبر اسلام را ادامه دهنده و تكمیل كننده راه همه انبیاء الهی برای سعادت بشریت دانست و گفت: تنها راه رستگاری امت اسلامی تبعیت از پیامبر (ص) است.
  رئیس جمهور با اشاره به دعوت همه پیامبران الهی بویژه حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) به توحید، خاطرنشان كرد: هدف اصلی مستكبران جهانی و صهیونیستهای بی فرهنگ غارت جهان و سیطره بر آن،‌ از طریق ایجاد اختلاف‌است، بنابراین وحدت مهمترین موضوع در دنیای اسلام و حتی در جهان است.
  در پایان این دیدار رهبر انقلاب اسلامی با حضور در میان جمعی از میهمانان شركت كننده در كنفرانس وحدت اسلامی از نزدیك با آنان دیدار و گفتگو كردند.


  مرتبط با موضوع :   سایت رسمی دفتر مقام معظم رهبری |

  کلمات کلیدی : حضرت آیت الله خامنه ای , دیدار مسئولین نظام , دیدار میهمانان کنفرانس بیداری اسلامی با رهبر ,
   

  شنبه 14 بهمن 1391-11:36 بعد از ظهر

   


  مطالب گذشته
 • دانلود کتاب«زهرا(س) برترین بانوی جهان» نوشته آیت الله مکارم شیرازی

 • در اهواز به چه کسانی رأی بدهیم؟

 • اعتماد به لیست(ائتلاف اصولگرایان)

 • رهبر معظم انقلاب در حرم امام خمینی(ره) تاکید کردند

 • فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان، مسئولان و جمعی از پرسنل نیروی هوایی ارتش

 • پوسترهایی ویژه ولادت امام محمد باقر(ع)

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار با بانوان فرهیخته حوزوی و دانشگاهی

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران نفر از معلمان و فرهنگیان سراسر کشور

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار دست اندرکاران برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا

 • رهبر انقلاب در دیدار جمعی از شاعران و ذاکران اهل بیت(ع) بمناسبت روز ولادت حضرت زهرا(س)

 • ولادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها)بر تمام شیعیان گرامی باد.

 • بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در اجلاس جهانی علما و بیداری اسلامی

 • تبیین ویژگی‌های ضروری برای رئیس‌جمهور آینده

 • خاطراتی از دوران طلبگی رهبر


 • لیست آخرین پستها
  پروفایل مدیر
  سرباز پیرو ولایت


  اطلاعات
  آمار مطالب
  کل مطالب :
  کل نویسندگان :
  آمار بازدید
  بازدید امروز :
  باردید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  بازدید کلی :

  بروزرسانی


  نویسندگان

     سرباز پیرو ولایت


  پیوندهای روزانه
  نسل سوم گردان کربلا

  علم ومعرفت

  پروژه های دانشجویی Tinoj.Com

  دانلود پروژه های برنامه نویسی

  مشکات

  حجاب وعفاف

  هفته نامه9دی

  سنگر بصیرت

  همه پیوندهای روزانه

  ارسال پیوند روزانه


  لینک دوستان

  قالب سایت و وبلاگ

  هاست و دامین

  پایگاه اطلاع رسانی حفظ ونشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای
  پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  خبرگزاری فارس
  سایت تبیان
  شناخت رهبری
  ولایت فقیه
  پایگاه تخصصی تبیان مهدویت
  وبلاگ علم و معرفت
  سایت علم ومعرفت (سرباز پیرو ولایت)

  همه پیوندها


  برچسب ها

  رهبر معظم انقلاب انتخابات مجلس حضرت آیت الله خامنه ای انتخابات ریاست جمهوری khamenei مقام معظم رهبری خاطرات رهبر عکس رهبر لیست اصولگرایان فرمانده معظم کل قوا

  سازنده قالب

  salehon.ir

   

  POWERED BY SALEHON.IR

  تمامی حقوق مطالب و محتوا برای وبلاگ لبیک یا خامنه ای - هر حركت اختلافی در میان مسلمانان بطور قطع، بازی در زمین دشمن است محفوظ میباشد ||ساخت قالب : ملودیوس ویرایش قالب salehon.ir